Уряд заборонив у “червоних” зонах перебувати без масок на територіях загального користування

16:50
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Кабінет міністрів України заборонив в “червоних” зонах перебувати на територіях загального користування під час карантину без захисних масок.

Відповідна постанова від 22 березня оприлюднена на Урядовому порталі.

Згідно з документом, у “червоній зоні” забороняється перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Зазначимо, що згідно з Законом України “Про благоустрій населених пунктів“, до територій загального користування належать:

а) парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки – пам’ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;

б) пам’ятки культурної та історичної спадщини;

в) майдани, площі, бульвари, проспекти;

г) вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;

ґ) пляжі;

д) кладовища;

е) інші території загального користування.

Додамо, що на станом 23 березня за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС обмеження “червоної зони” діють у Києві, Івано-Франківській, Житомирській, Закарпатській, Чернівецькій областях. З 24 березня такі обмежувальні заходи почнуть діяти у Київській та Сумській областях.

Додамо також, що відсьогодні в “жовтій” зоні епіднебезпеки залишилась одна область — Херсонська. У МОЗ нагадують, що лише місяць тому “жовтий” рівень епіднебезпеки було встановлено на всій території країни (за винятком Івано-Франківщини, де було запроваджено “червону” зону).

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Читайте також: КОРОНАВІРУС COVID-19 НА ВІННИЧЧИНІ. СТАТИСТИКА, КАРТА ПОШИРЕННЯ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.