Урок німецької, заняття з танців та екскурсія: у Вінниці триває “Нетиповий аукціон”

14:45
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці триває “Нетиповий аукціон”. Серед лотів, які можна придбати, – урок німецької мови, індивідуальне заняття з танців, екскурсія на двох та багато іншого.

Цей аукціон – від “Молодіжного банку ініціатив” (МБІ, проєкт вінницького фонду “Подільська громада”), а усі кошти, які вдасться на ньому зібрати, направлять на конкурс проєктів для молоді Вінниці.

Як вже було зазначено, аукціон є “нетиповим”. Ви запитаєте в чому це проявляється? А ось в чому: лоти надають учасники та учасниці МБІ, наші друзі та партнери, які хочуть підтримати МБІ. Це різноманітні цікаві та корисні речі або послуги від справжніх професіоналів своєї справи, – йдеться в анонсі заходу. 

Наразі на аукціоні доступні такі лоти (мінімальний крок – 30 грн):

– індивідуальний урок німецької мови (станом на 10:00 8 червня ціна стартова – 150 грн),
– картина від художниці Марини Карпенко (зараз ціна – 210 грн),
– індивідуальне заняття з танців від Маші Юзькової (ціна – 240 грн),
– к
витки для двох на екскурсію від Тетяни Рибак “Дім вар’ятів” про лікарню ім. Ющенка (ціна – 380 грн),
– майстер-клас із гончарства для двох від керамічної майстерні “Ївга” (ціна 390 грн).

 

Як це працює?

1. Команда МБІ регулярно виставляє в Телеграм-каналі лот, який має свою стартову ціну та крок, з яким можна робити ставки.

2. Протягом 10 днів триватимуть торги за кожен лот в коментарях під публікацією. Перемагає той/та, хто поставив/ла найбільшу ставку.

3. Після завершення торгів організатори контактують з переможцем/переможницею та обговорюють, яким чином він/вона може “купити” лот та скористатись ним.

4. Всі кошти, які вдасться зібрати з цього проєкту, команда МБІ направить на конкурс проєктів для молоді Вінниці.

Для того, щоб канал працював коректно, а ви могли легко коментувати публікації, організатори просять звернути увагу на те, яка версія Telegram встановлена на вашому смартфоні чи комп’ютері. За необхідності додаток варто оновити.

Фото – з телеграм-каналу “Нетиповий аукціон – МБІ”

Читайте також: Вибори, “Стоп булінг” та зона відпочинку: у Вінниці відібрали проекти-переможці молодіжного конкурсу грантів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.