Урбан-прогулянки, плогінг та екскурсії на підприємство: у Вінниці підготували заходи до Днів європейської спадщини

13:42
Become a Patron!

У Вінниці протягом 15-25 вересня триватимуть Дні європейської спадщини. Велика частина програми присвячена темі екології та зеленої економіки, тому на учасників чекає плогінг, урбан-прогулянки малими річками та екскурсії на виробництва.

Як повідомляє Департамент маркетингу міста та туризму, 17 вересня відбудуться дві безкоштовні урбан-прогулянки з мікролекціями про малі річки Вінниці: їхню історію, ландшафт, біорізноманіття та рекреаційний потенціал.

Прогулянки стартують одночасно о 10:00 з двох різних локацій. Проте, зійдуться в одній точці на воркшопі, де учасники обох екскурсій зможуть поділитись враженнями та думками. Детальніше з маршрутом можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Крім цього, 17 вересня відзначають Всесвітній день плогінгу, що зародився у Швеції у 2016 році. Під час неквапливого бігу людина збирає сміття, яке знаходить на своєму шляху. Тому протягом 17-18 вересня вінничани можуть долучитися до цієї екоініціативи, прибрати зелені зони та ділянки біля водойм:

Організатори готують подарунки для тих, хто запостить у ці дні фото чи відео з хештегом #WorldCleanupDay і теганням сторінок Visit Vinnytsia у Facebook та Instagram, а також – Малі річки Вінниці у Facebook.

Зазначено, що в рамках заходів ДЄС можна буде дізнатися, як виготовити біокомпостери з черв’яками. До того ж 15, 20 і 22 вересня – відвідати екскурсії на підприємстві «Промавтоматика».

Нагадаємо, у Вінниці з 15 по 25 вересня відбудеться цикл заходів на тему «Стала культурна спадщина», приурочені до Днів європейської спадщини. Цьогорічна тема покликана привернути увагу до змін навколишнього середовища, розмаїття культурної спадщини та досягнення Цілей сталого розвитку 2030.

Ілюстративне фото -https://ecopolitic.com.ua/,

фото – зі сторінки Департаменту маркетингу міста та туризму у Facebook

Читайте також: У Вінниці протягом десяти днів вересня триватимуть Дні європейської спадщини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.