«Укрзалізниця» відновлює сполучення зі Львовом: два потяги курсуватимуть через Вінниччину

12:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Укрзалізниця» цього тижня відновлює сполучення зі Львовом. Два із запланованих потягів курсуватимуть через Вінниччину. 

Як повідомляють на сайті «Укрзалізниці», з п’ятниці, 26 червня, розпочнуть курсувати пасажирські поїзди до Львова. Зокрема, компанія відновлює рейси потягів №743/744 Дарниця, Київ — Львів, №715/716 Київ – Львів, №91/92 Київ — Львів та №12/11 Львів — Одеса.

За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, з цієї ж дати поїзди, які раніше курсували через Львів без зупинки для висадки та посадки пасажирів, її відновлять.

Два з зазначених потягів робитимуть зупинки на Вінниччині. Зокрема:

№715/716 Київ — Львів: вирушатиме з Києва о 06:50, зупинка у Вінниці о 9:11 та прибуття до Львова о 13:45. Зворотно відправлення о 16:12 та прибуття до Києва о 23:08.

Для прикладу, на 26 червня вартість квитка з Вінниці до Львова у сидячому вагоні першого класу коштує 1046,16 грн, а у сидячому вагоні другого класу – 384 гривні.

Також зупинятиметься у Хмельницькому та Тернополі.

№12/11 Львів — Одеса: вирушатиме зі Львова о 22:24, зупинятиметься у Жмеринці 0 3:40 та прибуватиме до Одеси о 08:43. У зворотному напрямку відправлення о 21:59 та прибуття до Львова о 08:04.

Передбачені зупинки також на станціях Тернопіль та Хмельницький.

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Правила перевезень

– Усі потяги проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд, – повідомляють на сайті компанії

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні одягнути захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуть напої та кондитерські вироби, а окріп надаватимуть пасажирам у власний посуд.

Читайте також: “Укрзалізниця” запускає через Вінниччину три потяги далекого сполучення

Читайте також: “Укрзалізниця” запускає перші п’ять пасажирських потягів: один з них через Вінницю

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.