Українців закликають ощадливіше споживати електроенергію

13:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Українців закликають ощадливіше споживати енергію. Наразі для балансування енергосистеми залучають аварійну допомогу з Румунії та Польщі.

Про це повідомляється в телеграм-каналі “Укренерго”.

Вказано, що вчора, 7 грудня, в енергосистемі вранці був зафіксований рекордно високий за цей опалювальний сезон рівень споживання. Добовий максимум споживання вчора був на 4% вище, ніж відповідний показник 6 грудня.

При цьому на електростанціях наразі немає вільних потужностей. Внаслідок систематичних і тривалих обстрілів вчергове постраждала одна з теплоелектростанцій у східному регіоні. В іншому регіоні в аварійний ремонт через зауваження до роботи обладнання вийшов один з енергоблоків. Ще на деяких блоках теплоелектростанцій тривають ремонтні роботи, а сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні.

Тому в «Укренерго» змушені сьогодні знову залучити аварійну допомогу від операторів системи передачі електроенергії Румунії та Польщі з 11:00 до 19:00 потужністю 400 МВт. Водночас ліміти споживання не запроваджувались, графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

Тому українців просять заощадливіше ставитись до споживання електричної енергії.

Ілюстративне фото – 24 канал