Українців в “Дії” сповіщатимуть щодо їхніх рідних, які є полоненими чи зникли безвісти

16:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

Українців в “Дії” сповіщатимуть щодо їхніх рідних, які є полоненими чи зникли безвісти. Зокрема, рідних сповіщатимуть, що до справи зниклого додали інформацію чи людину звільнили з полону.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Так, в дії запустили push-сповіщення в Дії для сімей зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених. Раніше інформування відбувалося через смс.

Однак вразливістю рідних полонених та зниклих безвісти користувалися шахраї — пропонували за гроші «пришвидшити» обмін або надсилали фейкову інформацію, імітуючи дані від Координаційного штабу.

– Щоб захистити сімʼї полонених від дезінформації, відтепер сповіщення з кабінету Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими надходитимуть у Дію, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, коли людина зникає, рідні залишають заяву в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу. У “Дію” надходитимуть сповіщення про те, що:
– заяву підтвердили;
– до справи додали інформацію;
– людину звільнили з полону.

Крім того, якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, — також буде сповіщення в Дії.

Користувачі отримуватимуть сповіщення від Координаційного штабу в “Дії”, якщо вони:
– авторизовані в Дії;
– мають верифіковану картку платника податків;
– подавали заяви через Особистий кабінет Координаційного штабу.

Фото – Мінцифри

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.