Українсько-польські мистецькі зв’язки: у Вінниці відбудеться міжнародна науково-практична конференція

14:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці протягом двох днів, 29 та 30 листопада, проходитиме міжнародна науково-практична конференція «Українсько-польські мистецькі зв’язки: історія, сучасна практика та перспективи розвитку».

Як повідомляє Вінницька міська рада, триватиме вона у змішаному форматі (онлайн та офлайн). На учасників та учасниць чекають три робочі секції:

Секція І. Художній досвід України та Польщі в історичному, національному і регіональному вимірах.

Секція ІІ. Українсько-польські взаємовпливи у музичному мистецтві: композиторська творчість і виконавство. Відродження «забутих імен» польських композиторів Поділля.

Секція ІІІ. Сучасна мистецька освіта на теренах України та Польщі: традиції, інновації, шляхи інтеграції.

До участі запрошують науковців, педагогічних працівників, викладачів закладів мистецької освіти та культури, здобувачів вищої освіти різних рівнів. Захід організовують в рамках Міжнародного інструментального конкурсу ім. І. Я. Падеревського.

Заявку учасника та матеріали доповіді варто подати до 15 листопада на електронну адресу [email protected]. Надані матеріали доповідей обов’язково перевірять на відсутність плагіату. Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.

Зазначено, що згідно з результатами доповідей і виступів на конференції вийде друком збірка матеріалів. Видання матеріалів конференції зроблять за рахунок авторів в електронному або (за бажанням) паперовому форматі (орієнтовна вартість публікації в електронному форматі – 300 гривень, у паперовому форматі – 500 гривень). Детальніше – ТУТ.

Ілюстрація – www.momarte.com

Читайте також: Молодіжне лідерство, розвиток громади та партнерство: у вінницькому HUB “Місто змістів” триватиме “Школа громадського лідерства”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.