«Україна – це я» та «Захист»: роботи двох учениць вінницької художньої школи представлені в Лондоні

14:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Картини учениць Вінницької дитячої художньої школи Владислави Мірошникової та Марини Язовицької представили на виставці у Лондоні. Вони долучились до благодійного проєкту «100 картин дітей незламної України».

Як повідомляє Вінницька міська рада, їх картини, «Україна – це я» та «Захист», відображають відчуття дітей щодо рідної країни та її оборони від ворогів.

Одна з учасниць, Марина Язовицька, малює з дитинства. Вона здобула перемогу на міжнародному конкурсі з вебдизайну та комп’ютерної графіки у 2022 році. Наразі активно працює над своїм творчим портфоліо з digital-ілюстрації.

Викладачка Вінницької дитячої художньої школи Ярослава Бондар каже:

Марина – дівчинка з глибокою душею, яка дуже тонко відчуває світ, особливо зараз. Тому в її доробку багато малюнків на патріотичну тематику, на яких можна побачити затишні українські вечори та віру в Перемогу.

Ще одна учасниця – Владислава Мірошникова переїхала до Вінниці з Сєвєродонецька Луганської області у 2014 році. А у Вінницькій дитячій художній школі дівчинка має можливість займатися улюбленою справою. Вона здобула першість на III міжнародному художньому фестивалі «Малюй.UA» (малюнок «Психея. Кінець» 2021 р.), на виставці в Південній Кореї у 2022 році з роботою «Ми незламні». Крім цього, її робота була ілюстрацією до одного з віршів Катерини Деревінської із книги «Це не сон»:

Декілька років тому я брала участь у своєму першому конкурсі, але мою картину не прийняли, бо вважали, що робота була зроблена дорослою людиною.

Так, на експозиції проєкту «100 картин дітей незламної України». Він реалізується Міжнародною освітньо-культурною асоціацією у співпраці з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development.

Там представлені роботи юних митців з усіх регіонів України, зокрема й з тимчасово окупованих територій. Вихованці 28 мистецьких закладів України стали учасниками цієї благодійної програми. Головна мета проєкту – надати підтримку мистецьким школам в Україні.

Зазначено, що полотна з аукціону також можна придбати. Зібрані кошти організатори спрямують на підтримку дітей, що постраждали від війни. Найближчим часом до проєкту долучаться ще восьмеро вінницьких дітей-художників. Вони вже працюють над полотнами, які передадуть до Лондона.

Фото – ВМР

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.