× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Учень з Вінниччини потрапив до трійки кращих знавців географії у світі. ФОТО

21:37
Автор: Vежа

Учень Якушинецького ліцею на Вінниччині Андрій Марценюк здобув “бронзу” на міжнародній олімпіаді з географії, яка завершилася у Південній Кореї. Загалом в олімпіаді брали участь 160 школярів з 43 країн світу. 

Як повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки, фінал олімпіади та нагородження призерів відбулись сьогодні, 3 вересня 2019 року, в місті Тегу (Південна Корея).

“Під час змагання учасники виконували теоретичні та практичні завдання, де перевірялися їхні знання геосфери, гідросфери, атмосфери та мезосфери. Особливістю цьогорічної олімпіади став конкурс дослідницьких проєктів, де школярі з різних команд, а отже й різних країн, об’єднувалися для роботи над спільним завданням. У такий спосіб журі оцінювало навички командної роботи, а також вміння долати мовні бар’єри.

Загалом до складу команди від України увійшло четверо учнів з різних регіонів країни. А саме:

  • Дарина Воронцова, учениця спеціалізованої школи № 17 Подільського району м. Києва;
  • Анастасія Заячук, учениця Чернівецької гімназії № 4;
  • Андрій Марценюк, учень Якушинецького ліцею (Вінниччина);
  • Іван Феняк, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті ім. І. Франка.

Науковим керівником української команди став доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліан Брайчевський”, – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Вінницькі вчителі увійшли в ТОП-10 кращих за версією премії “Global Teacher Prize Ukraine 2019”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.