У Жмеринці відбулися сутички між поліцією та “Нацдружинами” під час сесії міськради. ФОТО

13:55
Автор: Vежа

Сьогодні, 27 лютого, у Жмеринці намагались зірвати сесію міської ради. Понад 20 молодиків кидали каміння та димові шашки, пошкодили вхідні двері та меблі в приміщенні, побили вікна.

За інформацією ГУ НП у Вінницькій області, поліція затримала групу осіб за вчинення хуліганських дій у жмеринській міськраді. Відомо, що близько 11 години понад  20 невідомих осіб у масках увірвалися до приміщення міськради та намагалися завадити проведенню сесії. Щоправда, до зали, де відбувалось засідання сесії, їх не допустили поліцейські.

Невідомі молодики кидали каміння та димові шашки, пошкодили вхідні двері та меблі в приміщенні, побили вікна.

 

На фото, які опублікувала “Жмеринська газета” видно, що участь у заворушеннях брали представники “Нацдружини”.

 

За попередньою інформацією, під час інциденту постраждало вісім поліцейських та четверо осіб, які вчиняли правопорушення. Нині їм надають медичну допомогу.

За вчинення хуліганських дій поліцейські затримали та доставили до відділку 11 осіб. Наразі поліція встановлює їхні анкетні дані та відбирають пояснення. Також встановлюють усіх учасників події.

VежA намагалась отримати коментар щодо ситуації у керівника “Національних дружин Вінниччини” Андрія Вербецького. Однак наразі з ним відсутній зв’язок.

На місці події для документування правопорушення працює слідчо-оперативна група поліції. Подію зареєстрували у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Жмеринського відділу поліції. Вирішується питання щодо правової кваліфікації.

Фото “Жмеринська газета” та ГУ НП у Вінницькій області