У водосховищі на Вінниччині виявили загибель риби

13:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій області на річці Берладинка виявили загибель риби. Екологи з’ясували, що у воді критична кількість кисню та перевищення норми забруднюючих речовин. 

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області повідомляє, що 20 жовтня від мешканців міста Бершадь надійшло повідомлення про загибель риби у водосховищі на річці Берладинка. Того ж дня на місце виїхала мобільна лабораторія відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Вони обстежили узбережжя та відібрали проби води з водосховища.

За результатами перевірки з’ясували, що у воді критично низький рівень кисню – від 0,34 до 0,9 мг/дм3, при нормі не менше 4 мг/дм3.

 

В пробах відібраних вод також виявили забруднюючі речовини. Зокрема, визначили перевищення по азоту амонійному у понад 5 разів та показника хімічного споживання кисню у 1,5 раза.

Берладинка — річка в Україні, в межах Крижопільського, Тростянецького і Бершадського районів Вінницької області. Ліва притока Дохни (басейн Південного Бугу).

Фото – Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.