У Вінницю доставили 40 тонн гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції

11:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницю 12 січня доставили 40 тонн гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції. Це засоби особистого догляду та гігієни, а також засоби для прибирання.

Як повідомляє Вінницька міська рада, набори доставили до закладу освіти, далі їх за потреби будуть використовувати у «пунктах незламності».

Загалом отримали транш гуманітарної допомоги вагою у 40 тонн від Міжнародної організації з міграції. У цьому транші санітарно-гігієнічні набори, які призначені для 80 муніципальних «пунктів незламності» міста. Найближчим часом гуманітарну допомогу розвезуть по цих пунктах. Сподіваємось, що усе це не стане нам у нагоді, але потрібно бути готовими до найгіршого сценарію, – каже директорка ліцею Світлана Куца.

За словами директорки департаменту освіти ВМР Оксани Яценко, для Вінниці це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН:

Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що діє за фінансової підтримки Європейського Союзу за постійну активну підтримку і допомогу, й сподіваємося на подальшу співпрацю.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала свою діяльність в Україні у 1996 році. По всій країні МОМ забезпечує комплексну відповідь на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, репатріантів та приймаючих громад шляхом надання прямої гуманітарної допомоги, діяльності з розвитку та різноманітних інших зусиль.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Організація “Карітас-Спес-Вінниця” передала зимові черевики для 150 дітей з кризових родин

Читайте також: У Вінниці збирають допомогу для поранених бійців

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.