У “Вінницяобленерго” опублікували попередні графіки погодинних відключень світла на 24 травня

21:57
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Завтра, 24 травня, на Вінниччині ГПВ будуть застосовуватися, попередньо, з 00:00-08:00 та з 17:00-24:00.

Так, як ідеться на фейсбук-сторінці АТ “Вінницяобленерго”, компанія отримала ліміти потужності по Вінницькій області від НЕК “Укренерго” на 24.05.24.

– Згідно попереднього аналізу, ГПВ будуть застосовуватися з 00:00-08:00 та 17:00-24:00. Тривалість знеструмлення споживачів по ГПВ може коливатись від 2-х до 4-х годин з подачею електроенергії від 4-х до 2-х годин відповідно, – ідеться у повідомленні.

В “Укренергозазначили, що графіки погодинних відключень 24 травня будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 24:00. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

– Причина – дощова погода та щільна хмарність у більшості регіонів України, що заважає сонячним електростанціям працювати на максимальній потужності. Відповідно, в енергосистемі й в денні години буде наявний дефіцит електроенергії.

Також в компанії зазначили:

– Нагадаємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак, – пише “Укренерго”.

Корисна інформація

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна скачати файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

3. В чат-ботах: Viber та Telegram.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстративне фото – slovoidilo.ua

Читайте також: У “Вінницяобленерго” пояснили, чому можуть не співпадати дані щодо відключень, вказані “Укренерго” та обленерго

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.