У вінницьких школах “останній дзвоник” відбудеться 3 червня

18:58
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У школах Вінницької міської територіальної громади “останній дзвоник” відбудеться 3 червня. Документи для школярів по закінченню дев’ятого та одинадцятого класів попередньо можна буде отримати з 10 червня.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

– 2021-2022 навчальний рік закінчується в онлайн форматі, наразі проходить підсумкове оцінювання учнів. Це вимагають реалії воєнного часу, ознакою якого є і діти з числа ВПО, що долучились до навчання в школах громади, на сьогодні їх нараховується 1081 дитина, – цитують директорку департаменту освіти ВМР Оксану Яценко та додають, що передбачити в якій формі буде відбуватися навчання у майбутньому навчальному році поки складно.

Вказують, що документи для школярів по закінченню дев’ятого та одинадцятого класів уже замовили. Попередньо, отримати їх можна з 10 червня, повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради.

Також наразі вже триває набір у перші класи.  Так, наразі зареєстрували вже понад 3500 першачків, з яких 36 – це діти з родин ВПО. Прийом документів триватиме по 31 травня включно.

У міськраді нагадують, що цьогоріч Міністерство освіти і науки своїм наказом скасувало державну підсумкову атестацію для учнів четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів,  та про те, що ЗНО теж замінено на мультипредметний тест. Він містить 60 питань.

Фото з архіву

Читайте також: Замість ЗНО: в Міністерстві освіти і науки затвердили дати сесій НМТ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.