× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінницьких лікарнях почали впроваджувати електронні черги

10:29
Автор: Валерія Жовтун

Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. Пирогова, Подільський регіональний центр онкології  та Клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр беруть участь у проекті «Поліклініка без черг». На обладнання електронної системи в закладах витратили 2 000 000 гривень.

Про це повідомляє облдержадміністрація з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я ОДА Людмилу Грабович.

Наразі у цих трьох пілотних закладах міста завершують І етап проекту «Поліклініка без черг».

Для цього протягом 2017 року було закуплено обладнання електронної черги та комп’ютерної техніки на загальну суму в 2 млн грн. А в лікарні ім. М.І. Пирогова та Подільському регіональному центрі онкології (нова назва онкологічного диспансеру) створено відповідно 36 та 21 робочих місць.

За інформацією ОДА, додатково створено і офіційний сайт реєстрації пацієнтів на прийом до лікаря та розмежовано потоки пацієнтів різних клінічних груп. А в клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центрі створено новий алгоритм прийому пацієнтів завдяки офіційному сайту закладу, де пацієнти мають змогу реєструватись на прийом до лікаря.

VежА вирішила перевірити доступність функції записус до лікаря на сайтах зазначених лікувальних закладах і ви’явилося, що лише Подільський регіональний центр онкології має таку пропозицію. До речі, з попередженням під попередньою формою запису, що вона працює в тестовому режимі, а якщо не буде зворотнього дзвінка з уточненням часу запису – треба буде додатково повідомити за телефоном. Крім того, треба враховувати, що попередній запис повинен бути не менше ніж за добу до прийому в лікаря.

Впровадження електронної черги не оминуло і обласну дитячу лікарню, для якої також було закуплено відповідне обладнання для електронної черги та комп’ютерна техніка на 25 робочих місць. Завдяки таким нововведенням створено не лише електронну чергу, але й з’явилась можливість для ведення електронної картки пацієнтів. А записатися до лікаря обласної дитячої лікарні пацієнти можуть ТУТ.

Фото kaluga24.tv, vin.gov.ua

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.