У вінницькому ЦПТО №1 планують створити навчально-практичний центр для слюсарів

11:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому “Центрі професійно-технічної освіти №1” планують оновити матеріально-технічну базу для занять слюсарів з ремонту промислового обладнання. Загалом на оновлення техніки мають витратити близько 1,2 мільйона гривень.

Про це Вежі розповів директор закладу Валерій Дяків під час нашого візиту у день відкритих дверей в закладі.

 

 

 

ЦПТО №1 – заклад, який готує верстатників, кухарів, кондитерів, електромонтерів, штукатурів, лицювальників-плиточників, малярів, слюсарів, столярів, ювелірів та інших фахівців. Заклад активно допомагає ЗСУ та переселенцям.

Крім того, наразі в закладі збирають 40 тисяч гривень для реабілітації свого випускника, який отримав поранення під час захисту України. Для цього, зокрема, під час Дня відкритих дверей влаштували благодійний продаж кондитерських виробів закладу. Таким чином цього дня вдалось зібрати щонайменше 3000 гривень. Долучитись – ТУТ.

 

 

 

 

Наразі на базі закладу планують створити навчально-практичний центр для слюсарів з ремонту промислового обладнання. Сталось це завдяки тому, що ЦПТО №1 разом з ДНЗ “Гущинецьке вище професійне училище” отримають державне дофінансування на виконання робіт.

– Я дуже радий, що наш уряд відновив програму, за якою створювались навчально-практичні центри на базі закладів професійної та професійно-технічної освіти. По своїй суті такі центри – це оновлена матеріально-технічна база, з допомогою якої можуть надаватись комплексні послуги – освітні, ремонтні, послуги з перенавчання дорослих тощо, – розповідає Валерій Дяків.

Зокрема, вінницький заклад освіти отримає з держбюджету понад 800 тисяч гривень для створення НПЦ, однак також має дофінансувати проєкт на близько 400 тисяч гривень.

– Ці кошти мають бути спрямовані на придбання обладнання. Але, окрім цього, наш заклад має здійснити поточний ремонт відповідних приміщень для центру, замінити комунікації з розрахунком на нове обладнання – загалом підготуватись до створення центру, – зазначає директор.

В закладі очікують, що в разі успішного завершення всіх процедур, роботи зі створення центру виконають орієнтовно до кінця року.

Фото Євгена Симоненка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.