У Вінницькому планетарії 19 березня відбудеться прем’єра сферичної програми “Відкриття невидимого Всесвіту”

14:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому планетарії з нагоди Міжнародного дня планетаріїв 19 березня підготували низку програм.

Як йдеться на сайті Вінницької міськради з посилиланням на провідного лектора планетарію Ганну Таранушко, для дітей підготували сферичне шоу “Небесні механіки”. Крім того, заплановано ще дві програми.

– В день професійного свята Вінницький планетарій запрошує маленьких дослідників космосу на сферичне шоу “Небесні механіки” о 12:00. А на дорослих чекає прем’єра сферичної програми “Відкриття невидимого Всесвіту” о 15:00 та о 17:00. Також на усіх охочих чекає неймовірний бестселер “Жива мелодія саксофона під зоряним небом”, – зазначає співробітниця закладу. 

Загалом, за повідомленням міськради, в планетарії регулярно проводяться сеанси для людей різного віку – дошкільнят, школярів, студентів і дорослих. Йдеться про науково-популярні лекції, літературно-мистецькі, казково-пізнавальні, інтерактивно-ігрові програми з астрономії, космонавтики, природознавства, фізики, астрофізики, географії, біології та історії.

– Зоряна зала Планетарію може використовуватися не тільки для проведення “зоряних спектаклів”. Світлове устаткування, мультимедійні проєктор і комп’ютер дають можливість проводити наукові семінари, презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи, – додають в міськраді. 

За довідками можна звертатися з телефоном: (067) 431 06 11.

Фото – з архіву “Вежі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.