У вінницькому об’єднанні “PLAI” анонсували вихід документального серіалу “Ми з України” на “MEGOGO LIVE” та “UA:Суспільне”

11:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

На платформі “MEGOGO LIVE” сьогодні, 2 лютого, відбудеться прем’єра першої серії документального серіалу “Ми з України”, створеного командою вінницького “Мистецького об’єднання “PLAI”” за участі митців з різних куточків України. Кожна нова серія виходитиме щочетверга і буде доступна на медіасервісі “MEGOGO”.

Як йдеться на Facebook-сторінці артпростору “ПІЧ”, де також було опубліковано тизер серіалу, згодом серіал покажуть в ефірах “UA:Суспільне” у різних регіонах. Сьогодні прем’єра першої серії запланована о 20:00 на “MEGOGO LIVE”.

Крім того, команда творців серіалу спільно з фондом “Musicians Defend Ukraine Foundation” протягом прем’єрного місяця проводить збір коштів для музикантів, що служать на Бахмутському напрямку. Підтримати збір можна за ЦИМ посиланням та за номером карти: 5375 4112 0332 2263.

– Серіал “Ми з України” містить 21 інтерв’ю з митцями та культурними діячами, невід’ємною ознакою творчої роботи яких наразі є військова чи волонтерська діяльність як невіддільна частина життя країни у воєнний час, – зазначено в дописі. 

Героями серіалу стали, зокрема, Сергій Жадан, Олег Каданов, Богдан Куценко, Катерина Калитко, Павло Нечитайло, Костянтин Пархоменко, Максим Демський, Олег Скрипка, Марина Лосева, Іван Семесюк та інші.

За повідомленням, фільмування першої серії відбувалось в перші тижні війни у Вінниці, Чернівцях, Харкові, Хмельницькому та Бакоті за спільної ініціативи “Мистецького об’єднання “PLAI” та “Respublica Fest”. Протягом року “ПЛАЙ” відзняли ще 4 серії з митцями та культурними менеджерами різних напрямків: музика, література, візуальне мистецтво, дизайн.

Хронометраж всіх серій: 1 година 20 хв.

Продюсери та автори ідеї: Олександра Венславовська та Володимир Подолян.

Оператори: Микола Геркалюк, Марина Сербінович, Олександр Кохан, Євген Горун, Назар Назарук, Андрій Новіков, Ярослав Ільчишин.

Режисер монтажу: Євген Горун.

PR-проєкту: Катерина Войчук, Ірина Бабенко.

Розшифровка тексту та переклад субтитрів (англ.): Владислав Захарко.

Проєкт створено за підтримки Німецького культурного центру “Goethe-Institut”.

Нагадаємо, допрем’єрний показ серіалу відбувся у вінницькому кінотеатрі “Родина” в понеділок, 30 січня. Як це було – за ЦИМ посиланням

Фото з архіву, відео – з Facebook-сторінки “ПІЧі”

Читайте також: Про рефлексії на тему війни та культурний фронт і тил: у Вінниці відбувся допрем’єрний показ серіалу “Ми з України”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.