У вінницькому музеї відкриється фотовиставка «Календар пам’ятних дат на 2022 рік»

10:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї завтра, 22 лютого, відбудеться відкриття фотовиставки Вадима Козловського «Календар пам’ятних дат на 2022 рік».

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, виставка приурочена до 10-ї річниці російсько-української війни та 2-ї річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну. Вона показує жорстоку реальність воєнного сьогодення, яка, зокрема, полягає у зруйнованих життях і понівечених тілах українських військовослужбовців.

Календар складений на основі клінічних діагнозів бійців після отриманих травм у зоні бойових дій російсько-української війни. Їх автор виставки віднайшов у одному архіві.

Читайте також: – На базарній розкладці я побачив календарі на 2024 рік. Все було, як завжди, — котики, собачки, квіти, дівчата тощо. Не те, щоб мене це якось особливо зачепило. Але я збагнув, що ця війна ще не зрозуміла широкому людському загалу і не відчута ним у повній мірі. А що значить відчути? Це коли вибухає «калібр» у місті, а тобі в обличчя вдаряє повітря вибухової хвилі і подібні речі. А як це відчувають ті, хто на нулі? – каже фотохудожник.

За його словами він випадково натрапив у одному архіві старі історії хвороби поранених на цій війні. У їхніх діагнозах усюди стояли дати. Практично одразу і виникла ідея створити календар.

Виставка розпочнеться о 16:00 у вестибюлі музею.

Фото – зі сторінки музею у Facebook

Читайте також: У Вінниці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.