У вінницькому музеї Коцюбинського 12 та 13 липня відбудеться літературний перфоманс «Intermezzo. Відпочинок. Пауза»

13:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому музеї імені М.М.Коцюбинського 12 та 13 липня триватиме літературний перформанс «Intermezzo. Відпочинок. Пауза». Проєкт – продовження подій, приурочених до 160-ї річниці від для народження «Сонцепоклонника».

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами заступниці директора музею Марії Суржикової, над перформансом працювала когорта митців. Постановку здійснив режисер Роман Хегай-Семенов. Він залучив таких артистів: Заслужений актор України Максим Какарькін, Роман Семенов, Олександр Щерба, Тетяна Фролова.

Тут вінничани зможуть надихнутися та відпочити, доторкнувшись до глибин творчості Михайла Коцюбинського через переосмислення його відомої новели Intermezzo крізь призму реалій сьогодення. Це слово, це театр, це жива музика і звуки, – йдеться у повідомленні.

Так, участь також братиме Марія Левченко – натхненниця проєкту. За словами Марії Суржикової, її голос лунатиме під час дійства. Крім цього, атмосферу звуками фортепіано наповнить Марія Александрова.

Втім, головним на ньому будуть слова Коцюбинського. Дуже теплі й чуттєві. Він ніби підглядає за тобою, за твоїми справжніми пристрастями, – зауважує заступниця директора музею.

Розпочнеться усе о 18:00 у музеї, що розташований по вул. І. Бевза, 15. Кількість місць обмежена, тому необхідна попередня реєстрація (12 липня – ТУТ та 13 липня – ТУТ). Вартість квитка 350 гривень.

Фото – зі сторінки у Facebook

Читайте також: У Вінниці відбудеться благодійний захід «Вечір в мультикамі» на підтримку двох бригад

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.