У вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» відкриють інноваційну навчальну лабораторію

17:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» відкриють інноваційну навчальну лабораторію. 

Як повідомляє Вінницька обласна рада, його відкриють в рамках проєкту Інноваційних навчальних лабораторій, який реалізовують на Вінниччині. Мета проєкту – розширення доступу до інтерактивних засобів навчання по всій Україні та збільшення можливостей для розвитку юних інноваторів.

Там буде встановлена інноваційна навчальна лабораторія, яка допомагатиме дітям та молоді краще пізнавати світ та здобувати нові знання. Своєрідний інтерактивний мінімузей науки! Відвідати мобільну інноваційну лабораторію зможуть усі бажаючі школярі або студенти, – каже голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

Зазначено, що у «Квадраті» планується на майбутнє відкриття також ІТ-лабораторії.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав меморандум про взаєрозуміння щодо співробітництва із Гуманітарною інноваційною групою (HIG) та громадською організацією «Молодь 3.0».

Інноваційні навчальні лабораторії – громадські освітні центри в Україні. HIG співпрацює з діючими українськими громадськими центрами для відновлення позакласних навчальних просторів, надання навчальних засобів та проведення тренінгів для вчителів та юних лідерів.

Ілюстрація – Pixabay, фото – Вінницька облрада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.