У вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” у серпні розпочнеться курс німецької мови

11:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” з 1 серпня розпочнеться курс німецької мови. Триватиме він два місяці.

Як повідомляє Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”, учасники та учасниці матимуть можливість спілкуватися з викладачем та іншими студентами курсу, використовуючи нові мовні навички у практичних ситуаціях. Також вони отримають фідбек та корисні поради для покращення вимови та розуміння німецької мови.

Викладачем буде Ольга Зарезенко. Зазначено, що вона має п’ятнадцятирічний досвід праці з різними віковими категоріями.

Перше знайомство із найголовнішою мовою Європейського Союзу, освоєння азів письма, досконалої фонетики, читання, лічби та розмовної мови на рівні А1, аби ви себе впевнено почували у найпростіших побутових ситуаціях. Разом зануримося у німецьку культуру, її літературне та музичне надбання, – йдеться у дописі.

Розпочнеться курс 1 серпня (о 17:30) у центрі, що розташований за адресою по вул.Театральна, 15. Заняття проводитимуться двічі на тиждень (вівторок, о 18:00 та субота, о 12:00). Тривалість заняття – одна година. Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Ілюстрація – deztop.net

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.