У Вінницькому ліцеї № 27 під час благодійного ярмарку зібрали понад 340 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

16:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому ліцеї № 27 під час благодійного ярмарку «Об‘єднуючи Європу – єднаємо Україну» зібрали понад 340 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.

Як повідомляє Вінницька міська рада, на ярмарку представили страви автентичної української кухні, традиційні страви країн Європи.

“Родзинкою” заходу стали страви, що віднесені до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Це борщ, неаполітанська піца, французький багет, вірменський лаваш із різними начинками, хорватське печиво, таджицький і узбецький плов, кава по-східному.

За словами старшокласниці Домініки, це четвертий благодійний захід. Він фінальний у цьому навчальному році:

Ми готувалися, як завжди, ретельно. Батьки також активно долучилися до заходу, готували традиційні українські страви: вареники, узвар, канапки з салом та борщ. Об’єдналися всі, адже маємо справді дуже важливу мету – допомогти воїнам, які боронять нашу землю на передовій.

Крім цього, на ярмарку відбувся благодійний аукціон, де кожен охочий міг позмагатися за лоти – розписану гільзу, ящик від снарядів, худі з патріотичним принтом і фото з підписами українських військових. Також виступали творчі колективи ліцею і «Караоке на майдані у ліцеї 27».

Заступниця директора ліцею Богдана Лютюк каже, що у березні в закладі зібрали понад 258 тисяч, напередодні 221 тисячу, а найперший – 168 тисяч. Крім благодійних ярмарків протягом навчального року вдалось зібрати: 75 тисяч гривень під час учнівської благодійної коляди та майже 100 тисяч гривень учительських донатів. Кошти направили для купівлі Mavic 3 PRO і коліматорного прицілу.

Зібравши майже 346 тисяч, ми перетнули позначку донатів за рік більш як у мільйон гривень.  Так, ми зібрали рекордну суму, але не женемося за цифрами. Всі кошти підуть на потреби українських Захисників та Захисниць, а саме на придбання безпілотників.

Заступниця додає, що щомісяця ліцей купує і відправляє на передову по одному безпілотнику версії Mavic 3T Thermal та Mavic 3 Pro.

Вінницький ліцей № 27 належить до мережі асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Фото – ВМР

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.