У вінницькому «Квадраті» з’явилася мобільна бібліотека «Ideas Box»

17:37
Become a Patron!

Сьогодні, 24 жовтня, у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулася презентація мобільної бібліотеки «Ideas Box» («Скринька ідей»). Це інноваційний інструмент неформального навчання для дітей та молоді. 

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, розробила її благодійна організація Bibleotheques Sans Frontieres (Бібліотеки без кордонів). Бібліотека оснащена доступом до Інтернету, принтером, планшетами, настільними іграми, електронними і паперовими книгами, кінотеатром. На усі планшети, окрім настільних та комп’ютерних ігор, завантажені навчальні матеріали з англійської, німецької, французької мов для індивідуального вивчення.

 

Ми розуміємо, що переїжджаючи, молодь не завжди має доступ до комп’ютерної техніки, яка необхідна для успішного навчання та розвитку. Завдяки появі в «КВАДРАТі» мобільної бібліотеки Ideas Box молодь Вінниччини матиме змогу безкоштовно скористатися комп’ютером чи планшетом, щоб виконати завдання, попрацювати з навчальними програмами, вивчати іноземні мови чи дізнатися щось нове завдяки вбудованій бібліотеці. Також тут можна знайти нових друзів та поспілкуватися з цікавими людьми, – каже Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

 

Зазначено, що мобільність системи здійснює значний попит та вплив саме в територіальних громадах. Тому з наступного року планується графік використання мобільної бібліотеки, її інтеграції в наявні програми обласного рівня та розширення можливостей для молоді в усіх 63 громадах області.

 

За словами місцевої представниці організації Олени Гончар, мобільною бібліотекою можуть користуватися також спеціалісти в училищах і технікумах для покращення знань та їх впровадження у своїх громадах.

 

Крім цього, завідувач сектору ІТ МЦ «Квадрат» Віктор Чайковський зауважив, що перевага таких бібліотек в тому, що вони не потребують енергопостачання чи доступу до мобільного інтернету. Систему можна розгорнути у будь-якому місці, адже вона працює повністю автономно завдяки своєму генератору живлення.

Фото – Вінницька обласна військова адміністрація

Читайте також: У Вінниці відбудеться благодійний концерт львівського гурту «Пиріг і Батіг»

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.