У вінницькому кінотеатрі до Дня захисників і захисниць України відбудеться прем’єра фільму «Вовк. Страху нема»

17:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому кінотеатрі «Родина» 28 вересня, до Дня захисників і захисниць України, відбудеться прем’єра фільму «Вовк. Страху нема».

Як повідомляє Вінницька міська рада, незалежне авторське кіно створене за участі командирів та воїнів бойових підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ. “У фільмі розкривається філософія захисника України, воїна ССО ЗСУ, а також історична правда наших предків і сучасників” – вказано у повідомленні. Мета фільму – військове просвітництво, національно-патріотичне піднесення, збереження історичної пам’яті, культивування іміджу Захисника України.

У ньому розповідається про те, що українці вже переживали таку жорстоку агресію і геноцид з боку росії.

Йдеться про історичний дискурс намагань радянської влади репресивними методами знищити українську мову, культуру, інтелігенцію та знищення українців Голодомором. Глядач бачить методи та способи знищення українців російськими окупантами у 20 і 21 століттях.

Зокрема, у фільмі розкривається філософія захисника України, воїна ССО ЗСУ. У  ньому також увічнені бійці, які загинули за Україну.

Зазначено, що над стрічкою працювали три роки. Це результат цивільно-військового співробітництва українських кіномисткинь Анни Мартиненко й Тетяни Кулаковської з командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Екранізовану багатокомпонентну операцію «Вовк» озвучили військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ.

Кінопоказ триватиме з 28 вересня по 4 жовтня (початок о 14:00).

Фото – ВМР