У вінницького кінотеатру “Родина” з’явився сайт

14:24
Автор: Вероніка Перепелиця
Become a Patron!

Вінницький комунальний кінотеатр “Родина” тепер має власний сайт. Ресурс запрацював зовсім нещодавно і з певними недоліками. Наразі на ньому можна ознайомитись лише з тими фільмами, які йдуть у прокаті, і подивитись розклад сеансів. Функція ж придбання квитків на сайті відсутня.

Також немає мобільної версії сайту, та й звичайна версія зчитується на мобільних пристроях доволі некоректно.  Проте, на сайті вказані фізична адреса, електронна пошта,  контакти та ціні на квитки.

Телефоном представники “Родини” повідомили, що найближчим часом додавання сайт функції придбання квитків онлайн не планується, адже така програма дуже дорога для кінотеатру і її немає змоги оплатити. Але говорять, що роблять усе можливе, аби така функція скоріше з’явилась на сайті. При цьому додають, що проблем з придбанням квитків у касі немає, бо зал розрахований на  120 місць і квитки завжди є у наявності.

Кінотеатр “Родина” був заснований ще у 1945 році. На порталі цього Міського комунального підприємства вказано:


Сьогодні – це сучасний кінотеатр, модернізований, оснащений цифровим обладнанням з системою 3D.
Кінотеатр «Родина» змінився повністю та унікальність полягає в тому, що зберігши свій статус комунального, він надає конкурентні послуги високої якості за  найнижчою у місті ціною.

На сьогодні у Вінниці працює чотири кінотеатри: Smart Cinema, розташований у ТРЦ “SKY Park”, кінотеатр імені Коцюбинського та кінотеатр “Мир”. Сайту останнього, до речі, нам не вдалося знайти.

Порівнюючи сайти кінотеатру Коцюбинського та SmartCinema, останній помітно виграє. Тут є зручна мобільна версія на Android та IOS, яка дозволяє придбати необхідний квиток онлайн за лічені хвилини. Можна переглядати  у браузері чи встановити на телефон додаток і подивитись, які фільми вже минули у прокаті, розклад сеансів цього тижня та що з’явиться у прокаті незабаром. Також надані контакти телефону кінотеатру та електронної пошти, є посилання на соцмережі кінотеатру.

SmartCinema – це кінотеатр у Вінниці та Хмельницькому, тому сайт розроблений для обох цих міст, проте,  переключатись доволі зручно.

 

Натомість сайт кінотеатру Коцюбинського з’явився теж не так давно. Він надає можливість придбати квитки онлайн, хоча, для цього система облаштована не настільки зручно, принаймні у мобільній версії сайту. Наприклад, на сайті є вкладка “Фільми незабаром”, проте вона порожня, Також тут відсутні будь-які контакти крім посилання на  Facebook-сторінку кінотеатру.

 

Головне фото: myvin.com.ua

Читайте також: Фойє вінницького кінотеатру “Родина” вперше за 30 років капітально ремонтують. ФОТО

«Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.