У Вінницько-Хутірському окрузі розпочав роботу простір для освіти та розвитку молоді «Молодіжний Хутір»

21:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницько-Хутірському окрузі розпочав роботу простір для освіти та розвитку молоді «Молодіжний Хутір». Тут можна скористатися Tik-tok майстернею, створити доробок на 3D-принтері, пограти в настільний теніс, перекусити, взяти участь у майстеркласі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у просторі планується проведення різних заходів: майстеркласи, лекції, творчі воркшопи та інші культурно-освітні програми, з підтримки та розвитку молодіжних ініціатив у громад.

За словами голови правління ГО «Молодь 3.0» Владислава Драчука, молодіжний простір забезпечений wi-fi та сучасною технікою. Тут є великий екран, 3D-принтер, проєктор, портативна колонка, принтер тощо:

– Ми намагалися надати саме ту техніку, яка сьогодні буде доповнювати дозвілля молоді та допоможе їм якісно реалізовувати свої проєкти та ідеї. Крім того, ми робили акцент на тому, щоб уся техніка була мобільною. Наприклад, проєктор є абсолютно бездротовим, він на акумуляторі, його можна виносити в будь-яке місце і проводити з ним заходи. Так само як і колонка та інші речі.

До простору вже долучилось близько 200 учасників. Радниця голови обласної ради з питань молоді, членкиня правління ГО «Молодь 3.0» Ірина Лозова каже, серед учасників – багато учнів Вінницько-Хутірського та Писарівського ліцеїв:

Ми хочемо, щоб тут працювала і долучалася до активностей і Вінницька молодіжна рада спільно з відділом молоді нашої міської ради. Ми також хочемо, щоб цей простір ввійшов в мережу молодіжних центрів і просторів, які ми сьогодні будуємо разом з молодіжним центром «Квадратом».

Молодіжний простір знаходиться у місцевому Будинку культури за адресою: вул. Незалежності, 33-Б. Простір розташований на першому поверсі та є доступним для людей з інвалідністю.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.