У вінницькій станції юних натуралістів оселилося маленьке оленя. ВІДЕО

13:42
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У вінницькій обласній станції юних натуралістів виходжують дитинча плямистого оленя. Його викупили в Миколаєві у людей, які розводять парнокопитних для полювання.

Про це розповідає “ВІТА ТБ”.

Врятував малечу керівник гуртків вінницької станції юних натуралістів Вадим Глімбоцький. Розповідає, що спочатку оленя хотіли назвати Бембі, але таке ім’я, каже, не дуже пасувало б тваринці. Відтак малечу назвали Борисом – в честь колишнього працівника станції.

 

 

Діти спостерігають за ростом шестимісячного оленя та вивчають його раціон. За місяць тваринка споживає 60 літрів молока, окрім цього також їсть дитячу суміш та інші корма.

Загалом на станції живуть качки, поросята, кури, нутрії, кролики, морські свинки, а також унікальні види риб та рептилій – загалом їх майже тисяча.

Вадим Глімбоцький каже, що станції можна допомагати фінансово, але й також можна просто приходити та проводити час з тваринками. Також до станції за бажання можна приносити крупи, зернові, овочі, фрукти, черствий хліб. “Ми раді будь-який допомозі”. Загалом на всіх звірів тут витрачають до тридцяти п’яти тисяч гривень.

Вадим Глімбоцький вже давно допомагає тваринам, часто купуючи їх у приватних осіб в різних областях, тим самим рятуючи від смерті.

Більше про діяльність станції можна дізнатись на їхньому сайті ТУТ.

Головне фото – пресцентр Вінницької обласної станції юннатів (взято з “Вінниці News”)

Читайте також: Мешканцям “Подільського зоопарку” варитимуть чаї із шипшини

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.