У Вінницькій школі учнів відволікають від гаджетів настільними іграми. ВІДЕО

11:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькій школі №9 в оригінальний спосіб вирішили відволікти учнів від гаджетів на перервах. Аби діти не проводили весь вільний час у телефонах та планшетах, адміністрація школи встановила в коридорах закладу настільні ігри. 

Результат швидко перевершив всі очікування: діти на перервах вилаштовуються в черги, аби зіграти в шашки, настільний футбол, доміно чи в настільний теніс.

 

Як передає телеканал “Віта”, така ідея прийшла до адміністрації школи, щоб діти “не мучалися”. “Це ж погано впливає на зір”, – пояснює директор школи Валентин Капуста.

Діти ж у сюжеті засвідчують: раніше всі перерви вони “сиділи в телефонах” або ж бігали по коридорах. Тепер – збираються біля столів з іграми, які тут поставили на всіх трьох поверхах. Крім того школярі кажуть, що таким чином знімають стрес після того, як отримали зауваження від вчителя або погану оцінку.

До ігор з дітьми долучаються і вчителі. Так, директор теж може стати за тенісний стіл. “З ним важко грати”, – кажуть діти – “гарно грає”.

Вчителі ж пояснюють, що крім відволікання від гаджетів, такі ігри покращують і комунікативні навички школярів, адже діти під час ігор спілкуються між собою. Невдовзі школа має намір влаштувати турніри з настільних ігор серед дітей: з грамотами та призами для переможців.