У Вінницькій обласній дитячій лікарні прийняли на лікування двох маленьких пацієнтів з “Охматдиту”

13:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні прийняли двох маленьких пацієнтів з “Охматдиту” – найбільшій дитячій спеціалізованій лікарні України, по якій напередодні російські загарбники завдали ракетного удару. В подальшому діти проходитимуть лікування у вінницькому медзакладі. 

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної ради з посиланням на голову облради Вячеслава Соколового.

Так, з повідомленням, маленькі пацієнти були прооперовані в “Охматдиті”. Одна дитина – з патологією сечовивідних шляхів – у задовільному стані. Друга – має вроджену серцеву патологію, вона зараз – в реанімації, її стан стабільний. Родини цих дітей проживають у Вінницькій області.

–  У Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні наші медики надають дітям необхідну допомогу. Вчора в Києві – одразу після ракетного удару по найбільшій дитячій лікарні країни – запропонував допомогу з евакуації дітей та медперсоналу до Вінниці. Сьогодні діти – в нас! І надалі – за першої потреби, у будь-який час вдень чи вночі, готові приймати! – цитують в облраді Вячеслава Соколового.

Нагадаємо, напередодні, 8 липня, росіяни завдали ракетний удар по найбільшій дитячій спеціалізованій лікарні України “Охматдит” у Києві. Деталі та як допомогти закладу – за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – з Facebook-сторінки обласної дитячої лікарні

Читайте також: Ракетний удар по “Охматдиту”: наслідки, реакція правоохоронців та як допомогти закладу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.