У Вінницькій міськраді відповіли, чи приведуть до ладу П’ятничанський парк і ставок

19:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У міській раді відповіли на петицію, у якій вінничани просили привести до ладу П’ятничанський парк і ставок.

У своїй петиції Олександр Петренко запропонував очистити територію парку від чагарників, вирізати сухі та заражені дерева і зрізати сухі гілки зі здорових дерев. А щодо ставка пропонувалося очистити водойму від рослинності та знайти джерело забруднення води й позбутися його. Крім цього автор петиції просив відремонтувати або замінити паркан навколо парку, який, на його думку, перебуває в аварійному стані.

Цю петицію підтримало 357 вінничан, і у міській раді дали на неї відповідь.

Балансоутримувачем Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “П’ятничанський парк” є комунальне некомерційне підприємство “Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної ради”, що знаходиться, за адресою вул. Мічуріна, 32.

Питання обрізки, знесення аварійних дерев, видалення чагарників на території парку та ремонту паркану навколо даного парку, не відноситься до компетенції виконавчих органів Вінницької міської ради, – йдеться у відповіді на петицію.

Також у міськраді повідомили, що для проведення робіт з очищення водойми по вул. Мічуріна, необхідно виготовити проєктно-кошторисну документацію та провести конкурсні торги. І у 2021 році на ці роботи коштів у міському бюджеті не передбачено.

Зазначається, що роботи з очищення озера будуть плануватися у наступних роках, одночасно буде встановлено й джерело забруднення зазначеної водойми та відповідно, проведені роботи з його ліквідації.

Фото – petition.e-dem.ua, Vежа

Читайте також: П’ятничани, Корея, Куба: минуле та сучасність вінницьких мікрорайонів. ВІДЕО

Читайте також: Архітектурні «привиди» міста: що мріють бачити вінничани у занедбаних будівлях Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.