У Вінницькій міськраді розповіли про квоти на муніципальне житло на Привокзальній

12:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міськраді розповіли про квоти на житло у муніципальному будинку на вулиці Привокзальній, 30. Серед іншого, в десятиповерхівці виділені квартири для 25 військовослужбовців, 5 ВПО та 10 працівників у галузях освіти та охорони здоров’я.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради.

Вказано, що буде будинок, збудований за каркасно-монолітною технологією та з використанням енергоефективних засобів. Підготовчі роботи до будівництва Муніципального будинку на Привокзальній стартували цьогоріч у січні.

– Будівництво у межах нашої муніципальної програми дуже розворушило будівельну галузь, яка через війну просто зупинилася. Тож можемо говорити і про стимуляцію економіки, адже залучаємо українських виробників будматеріалів, також на цьому об’єкті створені робочі місця, а отже – люди мають можливість забезпечити свої сім’ї. Втім першочергово мета цієї програми, звісно, полягає у створенні відповідних умов для вінничан, аби вони могли за доступною ціною покращити свої житлові умови. Пріоритетність за кількістю квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою, – говорить Андрій Очеретний.

Так, кількість учасників по квотах складає:

– 25 військовослужбовців;
– 5 ВПО;
– 10 працівників у галузях освіти та охорони здоров’я;
– 4 членів першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни;
– 5 працівників правоохоронних органів;
– 2 особи з інвалідністю І групи;
– 15 – інші категорії громадян.

Наразі на об’єкті вже облаштували підземний паркінг з подвійним призначенням, проклали зовнішні мережі до будинку та звели три поверхи. Будівельники активно зводять вертикальні елементи четвертого поверху.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.