У Вінницькій міськраді підготували поради щодо прийому документів до першого класу

13:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міськраді підготували для батьків майбутніх першокласників поради щодо прийому документів до першого класу.

Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

Так, прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2024-2025 н. р. розпочинається з 15 квітня 2024 року і буде здійснюватися за графіком, розміщеним на сайті та інформаційному стенді школи. А дата закінчення прийому — 31 травня. З 15 червня відновлюється прийом заяв для вступу до 1-го класу на вільні місця.

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Зокрема, йдеться про:

– заяву про зарахування,
– копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;
– оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом МОЗ від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
– у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

При цьому присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов’язковою.

Про те, хто має право на першочергове зарахування, яким документом підтверджується місце проживання дитини на території обслуговування закладу та яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами, можна довідатись ТУТ.

Фото – detivgorode.ua