У Вінницькій міськраді оголосили конкурс на заміщення 12 вакантних посад

7:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на роботу у міській раді запрошують декількох фахівців. Загалом повідомили про 12 вакантних посад.

На сайті міськради опубліковано розпорядження міського голови Сергія Моргунова про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради.

Наразі опубліковано перелік з понад 10 вакансій у різних департаментах. Зокрема, шукають:

  • Головного спеціаліста — заступника старости апарату міської ради та її виконавчого комітету – 4 посади;

До участі у конкурсі на заміщення вакантних посад запрошують громадян України, які мають вищу освіту та вільно володіють українською мовою. Стаж роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, на
посадах державної служби або на керівних посадах в комунальних підприємствах, установах, організаціях не менше 2 років. Також необхідно знати вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби. Вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Довідки за телефоном: 59-52-79.

  • Заступника начальника відділу молодіжної політики міської ради (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста та вільно володіють українською мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Також потрібно знати вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби. Вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.

Довідки за телефоном: 59-50-73, 59-52-79.

  • Головного спеціаліста відділу молодіжної політики міської ради;

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту, вільно володіють українською мовою, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби, вміють працювати на комп’ютері.

Довідки за телефоном: 59-50-73, 59-52-79.

  • Головного спеціаліста відділу культурно-мистецьких проектів та організаційно-масової роботи департаменту культури міської ради;

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту, вільно володіють українською мовою, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служби, вміють працювати на комп’ютері.

Довідки за телефоном: 65-51-75, 59-52-79.

  • Адміністратора відділу надання адміністративних послуг №3 та адміністратора відділу надання адміністративних послуг №6 департаменту адміністративних послуг міської ради – 2 посади;

До участі в конкурсі допускаються громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Необхідно вільно володіти української мовою  та знати чинне законодавство України з питань місцевого самоврядування, державної служби, дозвільної системи у сфері господарської діяльності, інших нормативно-правових актів України, які регулюють порядок та умови надання адміністративних послуг. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності має становити не менше 1 року. Також потрібно вміти працювати на комп’ютері.

Довідки за телефоном: 59-50-55, 59-53-71.

  • Начальника фінансово-господарського відділу — головного бухгалтера департаменту комунального майна міської ради;

До участі в конкурсі допускаються громадяни України з вищою економічною освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Потрібно вільно володіти українською мовою та знати чинне законодавство з  питань місцевого самоврядування та державної служби. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого
самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності має бути не менше 2 років. Вказано, що необхідно також володіти високим рівнем навичок роботи на комп’ютері та знати бухгалтерські програми.

Довідки за телефоном: 50-90-28, 59-53-71.

  • Головного спеціаліста відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету (на період перебування основного працівника у відпустці для огляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) та головного спеціаліста відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету;

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту, вільно володіють українською мовою, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування. Також потрібно вміти працювати на комп’ютері.

Довідки за телефоном: 59-50-81, 59-51-74

  • Головного спеціаліста сектору зберігання документів з особового складу ліквідованих підприємств, організацій та установ без правонаступників архівного відділу міської ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільно володіють українською мовою, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та державної служб. На цій посаді також необхідно вміти працювати на комп’ютері.

Довідки за телефоном: 59-51-23, 59-52-79.

Документи на участь у конкурсах на заміщення вакантних посад приймаються департаментом кадрової політики міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення у «Вінницькій газеті».

Читайте також: “Ковідні” бригади, медсестри та лікарі: у вінницьких лікарнях бракує фахівців

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.