× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінницькій міській раді привітали батьків, чиї діти народились у День міста. ФОТО

11:17
Автор: Дар'я Гоц

Сьогодні, четвертого жовтня, у Вінницькій міській раді привітали батьків, чиї діти народились цього року на День міста, а саме 14 вересня. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, сьогодні під час сесії міської ради міський голова Сергій Моргунов та депутати привітали двох батьків, у яких народились діти на День міста.  Їм подарували дитячі візочки та іграшки, а ще вручили вітальні листівки і квіти.

Цього року у День міста на світ з’явилось вісім дітей: чотири хлопчики та чотири дівчинки. Шестеро родин новонароджених вже отримали свої подарунки ще під час святкування Дня Вінниці на сцені фінального концерту.

 

– Вперше цього року ми запровадили чудову традицію вітати родини новонароджених членів нашої територіальної громади безпосередньо в сам День міста, – пропокментував міський голова Сергій Моргунов. –  Тоді, 14 вересня, на головній сцені Вінниці під тисячні оплески вінничан ми привітали шість родин, вручили їм символічні подарунки. В цілому в цей день народилось чотири хлопчики і чотири дівчинки. Сьогодні ми вітаємо ще дві родини. Нехай дітки ростуть на радість батькам, щоб вони були здорові, щасливі, щоб вони справжніми патріотами свого міста, а батьки, щоб ними пишалися.

До речі, нагадаємо, що пілд час святкового концерту на День міста не лише вітали батьків новонародженних вінничан, а ще й на сцені відбулось зворушливе освідчення.

Фото з сайту ВМР

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.