У вінницькій лікарні №1 за понад пів мільйона придбали обладнання для кабінету офтальмології

7:39
Автор: Vежа

В офтальмологічному кабінеті вінницької міської лікарні №1 оновили обладнання за понад пів мільйона гривень. Фахівці закладу вже готові проводити діагностику пацієнтів за допомогою нових приладів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, для кабінету офтальмології придбали авторефкератометр, безконтактний тонометр для вимірювання очного тиску, щілинну лампу та набір пробних лінз.

– Ми отримали висококласне технологічне обладнання для кабінету офтальмолога. Тепер зможемо надавати ще якіснішу допомогу пацієнтам на рівні сучасних клінік. На закупівлю цього обладнання витратили понад пів мільйона гривень. У нас потужний кадровий потенціал і є кому працювати на ньому, — розповів директор міської клінічної лікарні №1 Костянтин Ліваковський.

Авторефкератометр дозволяє за короткий проміжок часу провести аналіз оптичних властивостей органу зору людини для визначення астигматизму, міопії, гіперметропії. Також з його допомогою можна проаналізувати кривизну переднього фрагменту роговиці при підборі оптичних лінз для пацієнта.

Щілинна лампа призначена для детального огляду структури очей та після проведення такого дослідження лікар отримує інформацію для визначення діагнозу.

Безконтактний тонометр для вимірювання очного тиску виявлятиме глаукому на ранніх стадіях. В обладнанні вбудований пахіметр (для вимірювання товщини роговиці), що допомагає правильно вимірювати внутрішньоочний тиск.

Додають, що лікарі закладу вже готові приймати пацієнтів та проводити діагностику на новому обладнанні.

Вінницька міська клінічна лікарня №1 з початку пандемії коронавірусу була визначена базовою для лікування хворих на COVID-19. Додатково, для покращення матеріально-технічної бази закладу та виплат муніципальних доплат медичним працівникам протягом 2020-2021 років спрямували з міського бюджету 109 мільйонів гривень. Наразі пік захворюваності спав, а у лікарні продовжують оновлювати медичне обладнання.

Фото: Вінницька міська рада

Читайте також: У півсотні мешканців Вінниччини підозрюють інфікування штамом коронавірусу «Дельта». ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.