У Вінницькій бібліотеці імені Отамановського збирають книги для бібліотек Чорнобаївки

12:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського (раніше – імені Тімірязєва) збираються книги для книгозбірень Чорнобаївки. Збір триває до 14 лютого. Особлива потреба – у книгах для дітей. 

Як йдеться на сайті Вінницької обласної ради, до бібліотекарів звернулись колеги з Чорнобаївської громади Херсонської області з проханням допомогти своїм бібліотекам в поповненні книжкового фонду. Адже внаслідок жорстоких боїв він майже повністю знищений на тій території.

Благодійна книгозбірня формується в обласній бібліотеці. За повідомленням, на заклик вінницьких бібліотекарів першими відгукнулися письменники і колектив Видавничого Дому “Моя Вінниччина”, які передали в благодійну книгозбірню першу сотню книг.

Збір книг триватиме до 14 лютого. Книги можна приносити в бібліотеку за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 73, перший поверх, відділ маркетингу.

Як йдеться на Facebook-сторінці бібліотеки імені В.Отамановського, акція передбачає збір україномовних книг вітчизняної та світової художньої літератури (в перекладі державною мовою), а також науково-популярних видань з історії та культури України, в тому числі й дитячих.

Фото – з Telegram-каналу Вінницької облради