У Вінниці звільнили від оподаткування на нерухомість підприємців, чиє майно було пошкоджено внаслідок ракетних ударів

14:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді звільнили від оподаткування на нерухомість підприємців, чиє майно було пошкоджено внаслідок російської агресії. Пільга діятиме протягом 2023 року. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, за відповідні зміни до рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Вінницької МТГ депутати проголосували сьогодні під час сесії. Вони стосуються тих підприємств, чия нерухомість зазнала аварійних пошкоджень внаслідок збройної агресії російської федерації та стала непридатною для здійснення господарської діяльності. За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, мається на увазі пільга для юридичних та фізичних осіб, об’єкти яких постраждали внаслідок ракетних ударів.

Так, за повідомленням, для таких об’єктів нежитлової нерухомості (у тому числі їх частини), які перебувають у власності юридичних та фізичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців запроваджено пільгову ставку у розмірі 0 % до розміру мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр площі, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Для отримання пільги необхідно подати у ГУ ДСНС у Вінницькій області довідку про визнання таких осіб постраждалими внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру. Відповідну довідку видає комісія з обстеження будівель та споруд, яка була створена рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15 липня цього року.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.