У Вінниці зоозахисники пікетуватимуть виставку хутра в Експоцентрі

16:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У суботу, 17 листопада вінницькі зоозахисники анонсують пікет виставки хутряних виробів, яка має відбутися в Експоцентрі Торгово-промислової палати за адресою вул. Соборна, 67. 

Про це організатори заходу повідомляють в анонсі події на Фейсбуці. Активісти пояснюють, що влаштовують таку акцію, адже протестують проти негуманних умов, в яких перебувають тварини на хутряних фермах.

На хутряних фермах тварини утримуються в негуманних умовах: живуть у тісних клітках, страждають від ран та психічних розладів. Для їх забою вдаються до електричного оглушення, удушення та смертельних ін’єкцій.
Світовий банк відносить виробництво хутра до 5 найбільших забрудників довкілля важкими металами. Токсичні речовини, що використовуються на фермах, є небезпечними для працівників. Хутрові ферми забруднюють ґрунт, водойми та повітря, а люди, які живуть поруч з ними скаржаться на алергії, хвороби дихальних шляхів і мігрені.

Саме тому ми пікетуємо Виставку Хутра в Експоцентрі Вінниці 17.11. Приходь на підтримай протест проти страждань невинних тварин та забруднення екології.

Збір на пікет відбудеться об 11:00 біля входу в Експоцентр.