У Вінниці змінили розклад руху громадського транспорту через карантин

11:51
Автор: Дар'я Гоц

На час карантину громадський транспорт у Вінниці працюватиме менше. Змінюють графік руху всіх видів громадського транспорту на всіх маршрутах міста. 

Через карантин у Вінниці значно зменшився попит на перевезення громадян у муніципальних автобусах, тролейбусах та трамваях. Відтак, було вирішено тимчасово змінити графік роботи транспорту.

Зміни розпочали діяти вже з 9 квітня. Перевезення по маршрутах здійснюються щоденно з 5:30, однак до 22 години транспорт має повернутись у депо. Зміни стосуються всіх видів громадського транспорту на всіх маршрутах міста.

Інтервал руху у робочі дні з 5:30 до 10 години та з 17:00 до 21:00 – не змінено. Водночас у період з 10 до 17 години зменшують кількість транспорту, який виходитиме на маршрути й тому інтервал руху буде збільшено практично вдвічі, відносно до попереднього розкладу. На зупинках громадського транспорту повісять оголошення про зміни у розкладі.

Як прокоментували Vежі у “Вінницькій транспортній компанії”, з суботи, 11 квітня, значно скоротять маршрути двох муніципальних автобусів, а саме №19 “Вінницькі хутори – Вишенька” та №24 “Вишенька – Бучми”.

– Від завтра, автобус №19 прямуватиме за маршрутом Вінницькі хутори – вулиця Нансена – і до площі Перемоги. І так само буде №24. Тому що вони дублюють (маршрути – ред.). До міста привозять, а вже від Нансена вони їдуть порожні, тому що там є трамвай і тролейбуси, – розповів в.о. начальника відділу експлуатації “Вінницької транспортної компанії” Микола Франко.

У ВТК додали, що вони проводили моніторинг кількості пасажирів й побачили, у які години вінничани практично не користуються транспортом. Щоб не зазнавати більших економічних втрат, на підприємстві вирішили скоротити роботу автобусів, трамваїв та тролейбусів.

Микола Франко зазначив, що такі зміни діятимуть до кінця карантину.

Читайте також: У Вінниці планують збільшити кількість громадського транспорту на період карантину. ВІДЕО

Читайте також: Вагон 225: водійка та кондуктор про роботу, пасажирів та любов до трамваїв. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.