У Вінниці здійснили жеребкування щодо квартир “Муніципального житла” на Привокзальній

13:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці здійснили жеребкування для учасників міської програми «Муніципальне житло» – щодо квартир у новобудові на вулиці Привокзальній. Під час жеребкування 16 квартир було передбачено саме для учасників бойових дій в російсько-українській війні.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, процедура жеребкування щодо визначення учасників та розподілу квартир відбулась 9 травня.

Зокрема, власниками нових осель стали шестеро людей з-поміж таких категорій, як: «Учасники бойових дій в російсько-українській війні», «Члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни», «Працівники закладів освіти і охорони здоров’я».

Зі слів заступника міського голови Андрія Очеретного, здати цей об’єкт в експлуатацію планують до кінця року. За квотою найбільшу кількість квартир тут можуть придбати Захисники та Захисниці.

– Пріоритетність за кількістю квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою. Під час цього жеребкування 16 квартир було передбачено саме для учасників бойових дій в російсько-українській війні. По 2 квартири – для членів першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій в російсько-українській війні та працівників закладів освіти і охорони здоров’я, – розповів Андрій Очеретний.

Десятиповерхівка на Привокзальній, 30 – це восьмий об’єкт Програми «Муніципальне житло ВМТГ». Висотка на 161 квартиру зводиться за каркасно-монолітною технологією за принципами енергоощадження та екологічності. Вартість 1 м2 житла у будинку складає 27 900 гривень.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.