× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці збудують нову бетонну дорогу

11:28
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінницькому індустріальному парку планують побудувати близько 1,5 кілометра бетонних доріг. Будівництво буде вестись на декількох ділянках доріг. Наразі вже здійснюються роботи на найбільшій з ділянок.

Як повідомив Vежі Володимир Ніценко, директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради, це допоможе привабити інвесторів до Вінницького індустріального парку. Адже бетонні дороги створюються саме з розрахунку на важкий транспорт парку.

Як ми писали раніше, нову дорогу поблизу індустріального парку за Немирівським шосе планують будувати протягом двох років. За чей час там має з’явитися не лише нове дорожнє покриття, а й освітлення, тротуари та велодоріжки.

Так, тендер на будівництво дороги по вул. Проектна 12А (від перехрестя з вул. Проектної 16 до перехрестя з вул. Проектної 13) та ділянки вул. Проектна 13 (від перехрестя з вул. Проектною 12А до перехрестя з Проектна, 12) опублікували на сайті публічних закупівель 20 лютого 2019 року. Тендер на будівництво цих ділянок доріг за 39 275 231 гривень тоді виграло ТОВ “КБК”.

Наразі також є тендерне оголошення від 15 серпня щодо будівництва дороги по вулиці Проектній 12 (від перехрестя з вулиці Проектної 13 в напрямку вулиці Чехова). Попередня вартість робіт близько 12 мільйонів гривень. Завершити будівництво тут планують до 30 листопада 2020 року. 

Ще одне тендерне оголошення на будівництво дороги по цій вулиці (вже в напрямку Немирівського шосе) передбачає витрати в близько 1,5 мільйона гривень. Роботи мають завершити у 2019 році, відповідно до орієнтовного графіку робіт.

Ілюстративне фото – Авто 24

Читайте також: У Вінниці планують збудувати новий амбулаторно-діагностичний центр

Читайте також: На околиці Вінниці збудують нову дорогу за 39 мільйонів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.