У Вінниці збудували муніципальний будинок з підземним паркінгом, який можна використовувати як укриття

15:44
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У новому муніципальному будинку зробили підземний паркінг, який можна використовувати як укриття під час повітряних тривог. Так, тут зможуть розміститись як жителі багатоповерхівки, так і учні навчальних закладів, що розташовані поруч. Окрім цього, тут облаштують санвузол для комфортного перебування людей.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці заступник міського голови Андрій Очеретний:

В наших умовах, погодьтеся, це досить важливий аспект з точки зору безпеки під час повітряної тривоги. Тут зможуть розміститися сотні людей – як жителі самої багатоповерхівки, так і учні та вихованці навчальних закладів, що розташовані поруч. В паркінгу також мають облаштувати санвузол для комфортного перебування людей, – йдеться в дописі.

Окрім цього, у дворі передбачені місця лише для спецтранспорту, а не для приватних авто, що зробить комфортним проживання містян.

 

Загалом же за 13 років існування програми “Муніципального житла” у Вінниці збудували десять багатоповерхівок. Мешканцями стали 805 вінницьких родин. А цього року вперше до участі долучилися і працівники переміщених підприємств, які вирішили залишитися у нашій громаді – вони житимуть у будинку на вулиці 600-річчя.

Фото – з фейсбук-сторінки Андрія Очеретного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.