У Вінниці збільшили кількість трамваїв «VinWay» на маршрутах та оновили графіки руху

14:12
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці на маршрутах збільшили кількість трамваїв «VinWay», зокрема й низькопідлогових. Для них оновили графік руху.

Як повідомляє Департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради, нині на маршрутах курсують 69 трамваїв у робочі дні та 32 – у вихідні.

 

Заступник директора департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Сергій Бузниковатий розповідає:

– З 1 березня ми збільшили кількість вагонів на лінії для маломобільних груп населення. Аби муніципальний транспорт Вінниці був ще доступніший та зручний для пасажирів на кріслах колісних, а також матусь з дитячими візками, було збільшено кількість рейсів низькопідлогових трамваїв, відповідно зменшено інтервали руху.

Низькопідлогові «VinWay» обладнані платформою та відкидним пандусом. В автопару Вінницької транспортної компанії їх наразі дев’ять.

Вони курсують на маршрутах №1 «Залізничний вокзал – Електромережа», №2 «Вишенька – Барське шосе», №4 «Барське шосе – Залізничний вокзал», №5 «Барське шосе – Електромережа». Збільшилась кількість низькопідлогових трамваїв і у вихідні дні. Відповідно, зменшиться й час очікування.

Загалом зазначено, що наразі ВТК має на балансі 144 трамваї.

Графік руху

Зазначено також, що на трамвайних зупинках оновили розклад руху. Час прибуття низькопідлогових трамваїв позначений в графіку спеціальною позначкою.

 

Заступниця начальника служби безпеки руху Вінницької транспортної компанії Ірина Тепла каже:

– Розклади будуть оновлені на всіх трамвайних зупинках протягом кількох днів. На графіках «VinWay» відмітили окремою рамочкою. Це позначка, що вагон – з пандусом. Вона буде залишатись лише для низькопідлогових трамваїв. Ті, які будуть рухатись в депо, позначаються літерою «Д».

Також для зручності пасажирів додали новинку: у паперових розкладах руху на зупинках відтепер є QR-код із посиланням на електронний графік руху транспорту.

Розклад руху громадського транспорту можна переглянути на транспортному сайті ТУТ та, зокрема, у Телеграм-боті ТУТ.

Фото – з фейсбук-сторінки Департамент транспорту та міської мобільності ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.