У Вінниці збільшується кількість школярів, які навчаються в офлайн форматі

11:30
Become a Patron!

У Вінниці збільшується кількість школярів, які навчаються в офлайн форматі: станом на 22 вересня в очному форматі навчається 3613 дітей. Це 7,6% від загальної чисельності вінницьких школярів, яка загалом становить майже 47,5 тисячі. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, на початку серпня в офлайн форматі виявили бажання навчатися 3,4% від загальної чисельності вінницьких школярів. На сьогодні, найбільше офлайн навчання відвідують учні початкової школи, зокрема першокласники.

Зазначено, що на збільшення кількості школярів, які навчаються в форматі офлайн впливають кілька факторів. Вказано, що одними з таких є “безпекова ситуація у Вінницькому регіоні, відповідальність вчителів і адміністрації та те, що міська рада працює над покращенням стану найпростіших укриттів”. Відповідно батьки приймають таке рішення, звертаючи увагу, зокрема, на наявність та стан укриття в освітньому закладі.

У міськраді також цитують вінничанку Олену:

У мене двоє діток: старша навчається у шостому класі, а молодша – у четвертому. Спочатку ми з чоловіком прийняли рішення, що діти навчатимуться онлайн, адже кількість повітряних тривог на той час в середньому була три/чотири на день. На сьогодні, кількість тривог зменшилась в рази, а дітки постійно просили нас переписати заяви, та вибрати для них офлайн формат навчання, адже сумують за спілкуванням з однолітками. Тоді ми з чоловіком вирішили прийти до закладу і побачили на власні очі укриття, яке використовується під час повітряної тривоги. Звичайно, те, що діти будуть перебувати в укритті не може радувати будь-кого з батьків, але, на жаль, це реалії воєнного часу.

Для того, щоб діти мали можливість навчатись в офлайн-форматі, батьки мають подати директору школи відповідну заяву.

Ілюстративне фото – https://zn.ua/

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.