У Вінниці збережуть “Музей науки”: його планують розмістити у центральному парку міста

12:47
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці збережуть “Музей науки”. Заклад планують розмістити у центральному парку міста в приміщенні колишнього ресторану “Імперіал”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов, вінницький міський голова. Також він зазначив, що інтерактивний “Музей науки” створять у співпраці з Малою академією наук України, і що сьогодні депутати дали старт цьому проєкту.

– Ви пам’ятаєте, як взимку приватний музей науки опинився на межі через “коронакризу”. Власники повідомили про закриття проєкту. Зберегти музей для міста та дати йому нове дихання нам допомогла міністр освіти і науки 2016-2019 рр. Лілія Гриневич. За її сприяння ми обговорили цю ініціативу з Малою академією наук України.

– Якраз торік МАН впровадила подібний проєкт у столиці. Приємно, що нашу ідею підтримали. Приміщення для музею громада надає, також готові долучитись до його ремонту, – написав Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що місце для майбутнього закладу (вул. Хлібна, 1 авт.) обрано не випадково, адже поруч – “Планетарій”, куди постійно ходять на екскурсії школярі. З його слів, це буде зручно з точки зору логістики.

– Новий інтерактивний простір з мобільною експозицією стане ще одним кроком до популяризації науки. До речі, чимало юних вінничан навчаються у МАН. Але без сумніву, усім дітям цікаво, як влаштований світ. Тому докладемо максимум зусиль, щоб успішно реалізувати цей проект у наступному році, – зазначив Сергій Моргунов.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: «Музей науки» у Вінниці готові віддати безкоштовно новому власнику

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.