У Вінниці завтра відбудеться толока на Хуторі Шевченка

11:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на території квартальних комітетів прибрали вже 80 місць загального користування. Наступна толока планується завтра, 4 квітня.

Як повідомляє Вінницька міська рада, прибирання зеленої зони відбудеться на вулиці Євгена Гуцала (лісосмуга), що на Хуторі Шевченка, вздовж залізничної колії. Толока стартує о 9:00 (збір біля будинку Євгена Гуцала, 1).

Зазначено, що організатори закупили рукавички та пакети. Також домовились з КУП «ЕкоВін» щодо вчасного вивозу зібраного сміття. Детальну інформацію щодо толоки 4 квітня можна отримати за номером телефону: 067 178 49 15.

Надалі в місті планують прибирати зелену зону в мікрорайоні Корея: від вулиці Праведників світу і до вулиці Г. Арабея (ліс). Більш детальну інформацію можна отримати у голів відповідних квартальних комітетів.

За словами голови Асоціації органів самоорганізації населення Наталії Панчук, перші толоки на території квартальних комітетів міста розпочалися ще на початку березня. Загалом до ладу мають привести 120 місць загального користування. Так, весняні толоки триватимуть в місті ще майже місяць – до травня.

Фото – ВМР