У Вінниці завершують частину робіт з реконструкції тепломереж та готуються до опалювального сезону. ФОТО

12:12
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

По вулиці Архітектора Артинова до 20 серпня мають завершити роботи з оновлення тепломереж. Після цього розпочнуться роботи з асфальтування ділянки протяжністю 400 метрів.

Як повідомив сьогодні, 31 липня, заступник головного інженера з технічних питань Вінницяміськтеплоенерго Володимир Пісний, нині на вулиці Артинова влаштовують тепломережу із використанням труб вітчизняного виробника.

– Ці труби виготовлені за найвищими стандартами, – каже Пісний. – Вони мають термін експлуатації вдвічі більший, аніж ті, що були до цього, й ефективно функціонуватимуть 40 років. До того ж, у них значно вищий показник теплоізоляції.

Володимир Пісний зазначив, що ця ділянка по вулиці Артинова є чи не найважчою з різних технічних причин, втім вже до 20 серпня роботи мають завершитись, після чого вже інша підрядна організація приступить до влаштування асфальту.

Загалом тепловики наголошують, що завдяки правильній організації усіх робіт – до початку нового опалювального сезону Вінниця буде повністю готова.

– Загалом на цій ділянці протяжністю у 400 метрів потрібно влаштувати 800 метрів труб. Проте кінцевий результат вартий усіх витрат часу та сил, а мешканців просимо ще трішки потерпіти, поки ми завершимо усі роботи, щоб врешті отримати якісні послуги, – каже речниця ВМТЕ Юлія Петришена.

Теплопостачальне підприємство також нагадує, що ще з моменту завершення минулого опалювального сезону здійснює активну підготовку до нового опалювального періоду.

Зокрема йдеться про ремонт обладнання котелень, центральних теплових пунктів, теплових камер, індивідуальних теплових пунктів, теплових мереж, мереж гарячого водопостачання. Згідно з комплексним планом теплопостачальне підприємство здійснює обсяги по заміні теплових мереж та обладнання котелень.

Нині заплановано реконструкцію теплових мереж по вулицях: Янгеля, Артинова, Хлібна, А.Первозванного, Привокзальна, Зулінського, Михайличенка загальною протяжністю близько 2 кілометрів.

Станом на 31 липня реконструйовано теплові мережі протяжністю 1,01 кілометри по вулицях Зулінського, Привокзальна, Михайличенка.

– Вже відремонтовано близько 30 котелень, понад 58 центральних теплових пунктів, близько 160 індивідуальних теплових пунктів, проводяться гідравлічні випробування 159 кілометрів теплових мереж для виявлення та своєчасної ліквідації поривів, – звітує речниця ВМТЕ Юлія Петришена.

Водночас тепловики наголошують, що для виконання деяких робіт доводиться тимчасово припиняте гаряче водопостачання.

– Це не наша примха, а потреба та умова для якісного результату, – каже пані Петришена. – Без відключень здійснювати роботи неможливо, а тривалість відключень залежить від масштабу роботи.

Також у ВМТЕ наголошують, що міжопалювальний період – це вдалий час для перевірки внутрішньобудинкових систем, що є зоною відповідальності житлово-експлуатуючих організацій (ЖЕКи, ЖЕО, ОСББ).

– Варто розуміти, що цілий комплекс робіт: налагодження мереж, перевірка запірної арматури, обладнання, яке розміщене в межах будинку – необхідно виконати при підготовці до опалювального періоду. Лише у тому випадку, коли налагоджена внутрішньобудинкова система, і зовнішні теплові мережі, – опалювальний сезон буде успішним, – зазначила речниця ВМТЕ.

Фото автора

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.