У Вінниці завдяки зібраним на благодійному концерті коштам придбали і передали авто для ЗСУ

15:55
Become a Patron!

У Вінниці нещодавно відбувся онлайн благодійний концерт-лотерея. Під час заходу розіграли оригінальні подарунки від відомих українців, аби зібрати кошти на автомобілі для військових ЗСУ. Загалом продали 1002 квитки та зібрали 200 400 гривень.

Як повідомляє Вінницька міська рада, придбаний в результаті цього Mercedes оснастили, пофарбували та минулими вихідними передали військовим.

В автівці прибрали сидіння, поставили лавку, аби можна було перевозити поранених, та перефарбували кузов. Машину повністю завантажили гуманітарною допомогою – в основному продуктами тривалого зберігання.

Директор Міського Палацу мистецтв Євген Майданик зазначає, що збір коштів продовжується ще на одну автівку. Для цього проводять різноманітні заходи, наприклад, батли та інтелектуальні турніри. У планах наразі є проведення Фестивалю польової кухні пам’яті Тараса Сича.

Євген Майданик додає: проблематичніше сьогодні відшукати і викупити автомобіль, аніж знайти на нього кошти.

Нагадаємо, Міський палац мистецтв за підтримки Вінницької міської ради організував благодійний онлайн концерт-лотерею на підтримку ЗСУ. Стартував продаж квитків 1 червня, його вартість складала 200 гривень. Серед призів, зокрема, рожева панама від лідера гурту “Kalush Orchestra”, індивідуальне музичне поздоровлення від Pianoboy та брендове худі від Павла Зіброва.

Також зазначимо, що 28 червня відбудеться традиційний Фестиваль польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича. До участі у фестивалі запросили рятувальників та військових, спеціалізовані навчальні заклади, інститути громадянського суспільства та торговий сектор. Зібрані під час фестивалю кошти направлять на потреби ЗСУ.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці відбудеться благодійний концерт за участі військового оркестру Нацгвардії України

Читайте також: У Вінниці всьоме відбудеться Фестиваль польової кухні імені Тараса Сича

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.