У Вінниці завдяки благодійному ярмарку «Код нації» зібрали майже 80 тисяч гривень

20:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці завдяки благодійному ярмарку «Код нації» зібрали майже 80 тисяч гривень.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, захід відбувся сьогодні, 17 травня, на Європейській площі.

 

 

Вказано, що діти-волонтери разом з молоддю з різних закладів освіти та культури громади продавали вироби ручної роботи, солодощі, грали в шахи, танцювали, співали, малювати патріотичні малюнки. Усі зібрані гроші діти передадуть на допомогу різним підрозділам Сил оборони України.

– …Сьогодні вони збирають кошти на автівки, РЕБи, дрони, тепловізори, і ми маємо підтримувати такі ініціативи, – цитують міського голову Сергія Моргунова.

Серед тих, хто долучився до участі в заході, – восьмирічна вінничанка Анна. Вона разом з однолітками робила іграшки, браслети, брелоки та інше. Діти поставили за ціль – зібрані кошти відправити на придбання автівки для батьків, які зараз захищають українську землю.

– У цьому заході взяли участь заклади культури та заклади освіти міста, центр підліткових клубів і самостійні волонтери. Загалом ми розмістили 30 столів, а це близько 100 дітей. Вирішили, що зібрані гроші не будуть витрачатися на якусь одну річ. Кожен відправить кошти туди, куди вважатиме за потрібне. Адже у кожного є знайомі, рідні, близькі, які зараз воюють, і їм потрібна волонтерська допомога, – цитують начальницю відділу молодіжної політики міської ради Юлію Мончак.

Загалом у перебігу дитячого благодійного ярмарку «Код нації» діти-волонтери зібрали майже 80 тисяч гривень.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.